Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ВІДВІДАВ ЗАПСІЛЬСЬКУ ТА МИРОПІЛЬСЬКУ СІЛЬСЬКІ РАДИ

Голова Краснопільської РДА Анатолій МУЗИКАНТ, голова Краснопільської районної ради Микола ПРИХОДЬКО, спільно з керівниками структурних та територіальних підрозділів району відвідали Запсільську та Миропільську сільські ради, де було проведено робочу зустріч з активом села та депутатським корпусом сільської ради і здійснено особистий прийом громадян.

На зустрічі з громадами сіл Анатолій МУЗИКАНТ висловив подяку в проведенні чесних та прозорих виборів Президента України. Звернув увагу на суспільно-політичну ситуацію в країні. Наголосив на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду, а також підготовці до опалювального сезону та ремонті дитячих садочків та шкіл. Акцентував свою увагу на благоустрої території сільської ради та повуличного вивозу сміття.

Не дивно, що під час даних заходів постійно піднімаються одні й ті самі питання, адже, як ми знаємо, проблеми в районі схожі. Людей цікавлять питання соціального характеру, своєчасної виплати пенсій та заробітних плат, земельні питання, турбують проблеми зайнятості населення.

Голова Краснопільської районної ради Микола ПРИХОДЬКО наголосив, що завдяки українському духові, гідності та патріотичності всі разом збудуємо нову Україну, яка починається з нас.

Перший заступник начальника, начальник слідчого відділення Краснопільського РВ ГУМВС України в Сумській області підполковник міліції Руслан ВЛАСЕНКО подякував за кошти, які були зібрані для працівників міліції, які беруть участь в АТО. Він повідомив, що на сьогоднішній день Краснопільський райвідділ є одним із найкращих та укомплектованих в області. Наголосив на тісній співпраці з прикордонниками та закликав звертатись до правоохоронних органів, обіцяючи швидке та якісне реагування на всі звернення.

Начальник управління пенсійного фонду України у Краснопільському районі Анатолій ПЕТРОВ наголосив, що пенсії виплачуються без запізнень, нарікань до пенсійного фонду України не було.

Задля вирішення проблемних питань головам сільських рад дано доручення залучати фермерські господарства, підприємців, які розташовані на території даних сільських рад, спільно з керівництвом загальноосвітньої школи, сільської амбулаторії постійно проводити профорієнтаційну роботу для молоді, в місячний термін відпрацювати та втілити в життя схему вивозу сміття повулично.