Районна газета

РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ТУР’Ї

29 травня 2014 року відбулася зустріч голови Краснопільської райдержадміністрації Анатолія МУЗИКАНТА, голови районної ради Миколи ПРИХОДЬКА, керівниками районних структурних та територіальних підрозділів, соціальних служб з жителями Тур’янської сільської ради на якій було розглянуто ряд  питань життєдіяльності мешканців села і здійснено особистий прийом громадян.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Анатолій ПЕТРОВ ознайомив всіх присутніх із змінами в пенсійному законодавстві, розповів про стан наповнення бюджету фонду та своєчасність перерахування та виплат пенсій, відповів на численні запитання і провів прийом громадян з особистих питань.

Директор Краснопільського районного центру зайнятості Галина АКИМЕНКО наголосила на можливості надання матеріальної допомоги у відкритті власної справи від центру зайнятості та зазначила, що вакантними є посади лікарів.

Голова Краснопільської районної ради Микола ПРИХОДЬКО звернув увагу на складній ситуації в країні, проте місцеве керівництво прикладатиме максимум зусиль у вирішенні всіх проблемних питань. Він закликав готуватися до інновацій та європейських стандартів. Повідомив, що для покращення життя людей потрібні радикальні зміни, для яких потрібно прикласти зусилля та терпіння.

Віталій ДЕЙНИЧЕНКО начальник Краснопільського РВ ГУМВС України в Сумській області повідомив, що в районі не допускаються провокаційні дії, міліція знаходиться в повній бойовій готовності, наголосив, що на кошти, які було здано добровільно громадянами закуплено бронежилети і каски та додав, що міліція була та буде на захисті народу.

Голова Тур’янської сільської ради Людмила ГУЦАЛповідомила, що надійшли містобудівні документи, плануються роботи з благоустрою центру с. Тур’я, завершується реконструкція водогінної мережі, відновлення та ремонт ФАП та повідомила, що  жителями села власноруч викопано криницю.

Вкотре голова Краснопільської райдержадміністрації Анатолій МУЗИКАНТ висловив подяку в проведенні чесних та прозорих виборів. Наголосив на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду. Акцентував свою увагу на благоустрої території сільської ради.