Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ХМЕЛІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

27 травня 2014 року відбулася зустріч голови Краснопільської райдержадміністрації Анатолія МУЗИКАНТА, голови районної ради Миколи ПРИХОДЬКА, керівниками районних структурних та територіальних підрозділів, соціальних служб з жителями Хмелівської сільської ради на якій було розглянуто ряд  питань життєдіяльності мешканців села і здійснено особистий прийом громадян.

Велика кількість питань стосувалася пенсійного забезпечення. Начальник управління Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Анатолій ПЕТРОВ ознайомив всіх присутніх із змінами в пенсійному законодавстві, розповів про стан наповнення бюджету фонду та своєчасність перерахування та виплат пенсій, відповів на численні запитання і провів прийом громадян з особистих питань.

Директор Краснопільського районного центру зайнятості Галина АКИМЕНКО наголосила на можливості надання матеріальної допомоги у відкритті власної справи від центру зайнятості та зазначила, що вакантними є посади лікарів. Голова Хмелівської сільської ради Олексій ДЯЧЕНКО наголосив на основних проблемах території сільської ради, а саме водопостачанні та ремонту доріг.

Голова Краснопільської райдержадміністрації Анатолій МУЗИКАНТ висловив подяку в проведенні чесних та прозорих виборів. Наголосив на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду. Акцентував свою увагу на благоустрої території сільської ради.