Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ГРАБОВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Голова Краснопільської РДА Анатолій МУЗИКАНТ, спільно з керівниками структурних та територіальних підрозділів району відвідали Грабовську сільську раду, де було проведено робочу зустріч з активом села та депутатським корпусом сільської ради і здійснено особистий прийом громадян.

Під час зустрічі очільник району звернув увагу на суспільно-політичну ситуацію в країні та закликав дотримуватись законності і чесності, не влаштовувати та не піддаватись на провокації. Наголосив на проведенні чесних і прозорих позачергових виборів Президента України, на відпрацюванні системи передачі ставків та земель запасу, проектних доріг в оренду, підняв питання наведення порядку на кладовищах села, благоустрою території сільської ради та повуличного вивозу сміття.

«Всі ми працюємо задля досягнення єдиної, спільної мети – поліпшення життя та добробуту кожного мешканця села, селища нашого району. Також одним із пріоритетних завдань влади є підвищення відповідальності за якість і ефективність роботи, недопущення формального ставлення до розгляду звернень громадян», – сказав під час зустрічі Анатолій МУЗИКАНТ.