Районна газета

ГОЛОВА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ АНАТОЛІЙ МУЗИКАНТ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Голова Краснопільської РДА Анатолій МУЗИКАНТ, спільно з головою Краснопільської районної ради Миколою ПРИХОДЬКО та керівниками структурних та територіальних підрозділів району відвідали Самотоївську сільську раду, де було проведено робочу зустріч з активом села та депутатським корпусом сільської ради і здійснено особистий прийом громадян.

Метою робочої поїздки було надання посильної допомоги і консультацій громаді села керівництвом району.

У ході зустрічі було піднято ряд важливих питань. Так, Олександр ЯВТУШЕНКО – начальник відділу Держземагенства у Краснопільському районі звернув увагу на питання надання пасовищ сільським радам та про надання державних актів.Директор Краснопільського районного центру зайнятості Галина АКИМЕНКО наголосила на проблемі постійного створення робочих місць, профорієнтаційній роботі серед молоді. В свою чергу Іван ПЕРЕРВА – голова Самотоївської сільської ради, озвучив проблеми території сільської ради.

Для вирішення цих та інших проблемних питань голові сільської ради доручено залучати фермерські господарства, підприємців, які розташовані на території сільської ради, спільно з керівництвом загальноосвітньої школи, сільської амбулаторії постійно проводити профорієнтаційну роботу для молоді.

Належним чином були оформлені картки особистого  прийому звернень громадян. Відповідальним за вирішення проблемних питань, зазначених у зверненнях громадян дано завдання підготувати інформацію для надання відповіді заявникам.

«Одним із пріоритетних завдань є підвищення відповідальності за якість і ефективність роботи, недопущення формального ставлення до розгляду звернень громадян», – наголосив Анатолій МУЗИКАНТ.

В рамках заходу працював «мобільний соціальний офіс» в складі начальника управління соціального захисту населення Віктора КОТОВА, начальника управління  Пенсійного фонду України в Краснопільському районі Анатолія ПЕТРОВА, директора Краснопільського районного центру зайнятості Галини АКИМЕНКО.

В ході зустрічі 20 громадянам надані консультації з питань, отримання субсидій, грошових допомог, забезпечення належних умов праці, дотримання вимог законодавства щодо колективно-договірного регулювання трудових відносин, пенсій, питання становлення на облік до центру зайнятості осіб, що мають особисте селянське господарство.