Районна газета

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Відповідно до статті 6 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації»,  з метою впорядкування нормативно-правових документів, прийнятих  Краснопільською районною державною адміністрацією, управлінням агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної адміністрації  підготовлено проект розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації  «Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації від 19.03.2014  № 62-ОД «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу для підготовки матеріалів при проведенні засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських  автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території  Краснопільського району Сумської області»

З повним текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному сайті Краснопільської районної державної адміністрації» -  http://krn.sm.gov.ua    (розділ-«Поточна діяльність» -  «Регуляторна діяльність»).

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  з метою публічного громадського обговорення просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів  ( до   04 червня   2019 року) з моменту оприлюднення на сайті Краснопільської районної державної адміністрації проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу до управління агропромислового та економічного розвитку і торгівлі Краснопільської районної державної  адміністрації за адресою: 42400, смт Краснопілля, вул. Мезенівська,1(електронна адреса в мережі Інтернет – e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , контактний телефон: 7-14-48) та до Державної регуляторної служби України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11  (електронна         адреса   в          мережі      Інтернет – e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ).

Управління агропромислового   та

економічного розвитку і торгівлі

Краснопільської районної

державної адміністрації