Районна газета

Оприлюднення проектів регуляторних актів

З повним текстом розпорядження та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися 15 липня 2013 року на офіційному сайті Краснопільської районної державної адміністрації – www. krn.sm.gov.ua  (Розділ «Регуляторна діяльність»).

 Відповідно до Закону України «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», з метою публічного громадського обговорення, удосконалення проекту розпорядження, урахування інтересів суб’єктів господарювання та громадськості, просимо зауваження і пропозиції до проекту розпорядження надсилати в письмовому вигляді протягом 30 днів (до 13 серпня 2013 року) з моменту оприлюднення на сайті Краснопільської районної державної адміністрації офіційного оголошення про розміщення проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу відділом житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Краснопільської районної державної адміністрації за адресою: 42400, смт. Краснопілля, вул.Мезенівська,2, кімн. 5 (електронна адреса в мережі Інтернет This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ). Контактні телефони: (05459) 7-52-99.

ПРОЕКТ розпорядження "Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району"