Районна газета

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ - ВИБОРЦІ!

Ви розпочали найцікавіший етап у своєму житті. Це нові міста, нові враження, нові знайомства, а головне – самостійність та відповідальність за свої дії

Українські студенти завжди були найактивнішою верствою в нашій країні. Це стосується культури, громадського життя, політики, науки. Саме в студентському середовищі народжувалась нова музика, нові вірші, нові думки та ідеї.

Сьогоднішні студенти такі ж активні, розумні, спритні. Саме вони найбільше пишуть в блогах, журналах, твіттері та формують громадську думку.

У 2019 році відбудуться чергові вибори Президента України та чергові вибори до Верховної Ради України – перші вибори для багатьох з Вас. Але саме ці вибори Ви можете пропустити. Багато студентів поїхали з батьківських домівок і змінили місце проживання. Саме через це, інформація про вас може не відповідати дійсності.

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» (http://www.drv.gov.ua/) розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».

Метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення виборця до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо Вас створити свій «Особистий кабінет» та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців.

Для його створення Вам необхідно зайти на офіційний веб-сайт Центральної виборчої комісії  «Державний реєстр виборців» (http://www.drv.gov.ua/). Та на головній сторінці офіційного веб-сайту вибрати та натиснути кнопку «Особистий кабінет виборця». Далі необхідно зареєструватися, натиснувши – реєстрація. Для заповнення реєстраційної картки Вам необхідно:

Ввести Е-mail, власну електронну  пошту;
Прізвище;
Ім’я;
По     батькові;
Дата народження.

Пункти 2, 3 та 4 заповнюються українською мовою та повинні містити не менше двох символів. Поле по батькові не вказується тільки у разі його відсутності у виборця відповідно до звичаю національної меншини, до якої належить виборець, інакше вказувати обов’язково.

Реєстрацію в системі можуть здійснити особи, які досягли вісімнадцятирічного віку. Пароль повинен складатися з латинських символів. Можливе використання великих та малих літер, а також цифр. Довжина паролю повинна бути не меншою ніж 6 символів. Поля відмічені зірочкою - обов’язкові для заповнення. Користувач, реєструючись на даному сайті (далі - сайт), надає згоду на обробку його особистих персональних даних. Цією згодою Ви підтверджуєте, що Вам зрозумілі Ваші права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», а також розумієте мету обробки персональних даних, в тому числі збору Ваших персональних даних.

«Особистий кабінет виборця» складається з чотирьох розділів :

1. Правила користування;

2. Перевірити дані;

3. Інформація про запити;

4. Пошук дільниці;

5. Відкриті дані;

6. Налаштування;

7. Зворотній зв’язок.

Завчасно перевіривши свої персональні дані в базі даних Державного реєстру виборців Ви не втратите багато часу, а в разі виявлення можливого не включення до бази даних Державного реєстру виборців або неточностей у персональних даних працівники відділу ведення Державного реєстру виборців матимуть змогу вчасно внести відповідні зміни.

Шановні виборці! Державний реєстр виборців працює для Вас завжди, для того щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору.