Районна газета

БАТЬКІВСЬКИЙ БОРГ НАКОПИЧУВАВСЯ 15 РОКІВ. ТЕПЕР ЙОГО СПЛАЧЕНО

З часу винесення рішення суду про сплату аліментів у 2003 році батько на Великописарівщині і не думав платити рідній дитині. Офіційно він не працював, майна не мав – так і тяглися ці довгі 15 років, виростала дитина, а борг збільшився до  понад 46 тисяч тисяч гривень

Коли запрацювали нові механізми впливу на аліментників-боржників, державними виконавцями було винесено 4 постанови про встановлення обмежень та рішенням Великописарівського районного суду боржника притягнуто до адмінвідповідальності у вигляді 120 годин суспільно-корисних робіт. Як тільки безвідповідальному батьку вручили направлення на суспільно-корисні роботи у Кириківській сільській раді, він спохватився і сплатив всю суму боргу рідній дитині.

Отже, зміни до закону #ЧужихДітейНеБуває – працюють, захищаючи право дітей на фінансове забезпечення.

Нагадаємо, що Міністерством юстиції ініційована друга хвиля законодавчого посилення відповідальності неплатників аліментів.

Серед новацій - додаткові фінансові санкції для батьків-боржників, автоматизований арешт їх коштів, кримінальна відповідальність за ухилення від відпрацювання боргу перед своїми дітьми на суспільно-корисних роботах, а також можливість втратити чиновницьке крісло за борг перед дитиною.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО