Районна газета

ЗАСІДННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

26 червня 2019 року у малій залі Краснопільського Палацу культури відбулося засідання громадської ради при Краснопільській райдержадміністрації

У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій Петров, голова громадської ради при райдержадміністрації тарас Шевченко, члени громадської ради при райдержадміністрації, працівники райдержадміністрації.

Під час засідання розглянули питання:

1. Про підсумки загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів та підготовка до 2019-2020 навчального року, основні проблеми та напрямки подальшого розвитку закладів освіти району.

2. Проо стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання врожаю 2019 року та готовності хлібоприймальних підприємств до приймання зерна

3. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами та дорученнями Презедента України, Кабінету Міністрів України, централльних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голови Сумської обласної та Краснопільської районної державних адміністрацій за підсумками І півріччя 2019 року..

За результатами засідання громадської ради при райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.