Районна газета

ПРИЙНЯТО РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ НА 2014 РІК

На засіданні 34-ї сесії районної ради шостого скликання розглянуто та прийнято Програму економічного  і соціального  розвитку  Краснопільського району та районний бюджет на 2014 рік.

Програму економічного і соціального розвитку Краснопільщини представив голова райдержадміністрації Микола ГУБА. Він детально зупинився на інвестиційних проектах модернізації, реконструкції, введення нових потужностей у промисловому комплексі та аграрному секторі району, втілення яких передбачається у нинішньому році.

Зокрема будівництво другої черги зерноочисного комплексу у ФГ «Батьківщина», завершення будівництва бійні ПП Л.В.Кунець, закладання фруктового саду ТОВ «Рибиця Сад», реконструкція вагового господарства ТОВ «Краснопільське ХПП».

Важливу увагу доповідач приділив питанням житлово-комунального господарства, підвищення ефективності енергозбереження у закладах бюджетної сфери, створенню умов для отримання доступної і якісної освіти, а особливо поліпшенню матеріально-технічної бази сільських лікувальних закладів, проведення їх ремонтів, забезпечення необхідним лікувально-діагностичним обладнанням, які серйозно відстали від вимог сьогодення через те, що були у свій час передані на баланс ЦРЛ,

«Треба негайно передати їх на баланс сільських і селищних рад і надолужувати згаяне, використовуючи для цього місцеві бюджети територіальних громад, кошти які надходять від соціальних угод, котрих надійшло у 2013 році 1 млн. 650 тисяч гривень», – наголосив Микола ГУБА.

Потребують щедріших асигнувань з різних джерел і культура та спорт. До наступного опалювального сезону клубні і дозвіллєві об’єкти району мають опалюватися. Це завдання покладається на керівників територіальних громад. У сфері культури плануються заходи по проведенню ремонтів, відновлення опалення технічне оснащення на суму 2189,2 тис.грн., на фізичну культуру і спорт виділено 172,3 тис.грн., планується використати на облаштування 3 стадіонів, спортмайданчика у с.Миропілля, встановлення ігрового дитячого майданчика у с.Покровка, забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів спортивним інвентарем тощо.

З доповіддю про районний бюджет на 2014 рік виступила начальник фінансового управління РДА Людмила ЧЕХУНОВА. Він характеризується такими основними показниками: по доходах у загальній сумі 113738,8 тисяч гривень, у тому числі загальний фонд бюджету в сумі 110815,6 тисяч гривень, спеціальний фонд бюджету – 2932,2 тисяч гривень, з них бюджет розвитку – 839,7 тисяч гривень; по видатках у загальній сумі 113738,8 тисяч гривень, у тому числі обсяг видатків загального фонду в сумі 107920,8 тисяч гривень, спеціальний фонд бюджету – 5818 тисяч гривень; по обсягах повернення кредитів до районного бюджету в сумі 12,6 тисяч гривень; по обсягах надання кредитів з районного бюджету в сумі 12,6 тисяч гривень; по профіциту загального фонду районного бюджету в сумі 2894,8 тисяч гривень, напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету розвитку (спеціального фонду); по дефіциту спеціального фонду районного бюджету в сумі 2894,8 тисяч гривень, джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду).

Після обговорення, депутати одноголосно затвердили районний бюджет на 2014 рік.