Районна газета

ВІТАННЯ ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МОЛОДІ

Шановна молодь Краснопільщини!

Щорічно 12 серпня у світі відзначається Міжнародний день молоді, покликаний нагадати про роль молодих людей у розвитку та побудові світу, і повсякденні проблеми, які стоять на їхньому шляху.
Молодість – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку кожен з трепетом зберігає у своєму серці. Це – час випробувань, творчого натхнення, становлення, професійного вибору, час, що безперечно вирізняється оптимізмом, енергією, завзяттям, новим баченням і неординарними рішеннями.
Сьогодні молодь – це покоління креативних людей, які активно підтримують інноваційні ідеї у демократичних перетвореннях, що відбуваються у нашій державі. Людей, які бажають і вміють вчитися і працювати, власними силами будувати своє життя, які є гідними продовжувачами національних традицій українського народу.
Тому з нагоди свята бажаю Вам творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити все те, до чого Ви прагнете, будьте соціально активними, вірними своїм переконанням і громадянській позиції. Зичу Вам добра і щастя, успіхів у досягненні поставлених цілей та життєвого оптимізму!

З найкращими побажаннями,
голова Краснопільської районної
державної адміністрації
Руслан СІРЕНКО