Районна газета

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ КРАСНОПІЛЛЯ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Шановні жителі Краснопільщини! Дорогі наші воїни-визволителі, воїни-переможці, ветерани Великої Вітчизняної війни!

77 років віддаляють нас від тих серпневих днів, коли відлунали останні залпи війни у нашому краї.

Давно загоїлися рани, зрівнялися окопи, але людська пам’ять знову і знову повертається до минулого.

Серпень 1943 року, який приніс визволення, змученому більш як дворічною окупацією, нашому краю, назавжди вкарбовано в літопис історії Краснопілля.

У  цей пам’ятний, світлий, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомити значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідного краю, а безсмертний подвиг творців перемоги надихає на добрі справи в ім’я нашої держави.

Тож шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму.  Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

Низький уклін вам! І вічна пам'ять загиблим!

Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від нацистських окупантів, і пишаємося героями, які сьогодні відстоюють нашу незалежність і захищають нас кожен день.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім жителям району здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай квітне і розвивається наша рідна краснопільська земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!

 

З повагою,

Голова Краснопільської

районної державної адміністрації

Руслан СІРЕНКО