Районна газета

СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Станом на 01.06.2013 року у сфері малого бізнесу в Краснопільському районі зайнято близько 1,9 тис. чоловік. За період січень-травень 2013 р кількість зареєстрованих фізичних осіб – підприємців 29 чол.; зареєстровано трудових договорів з найманими працівниками – 143; 826 чол. працює на малих підприємствах району.

На території району зареєстровано малих підприємств – 54 одиниць.

Відповідно до Програми економічних реформ Президента на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» - головним напрямом інвестиційної політики в районі є створення сприятливих умов для подальшого розвитку підприємництва, сприяння діяльності суб’єктів господарювання, допомога в реалізації економічно і соціально-значущих для району інвестиційних проектів із залученням усіх джерел фінансових ресурсів.        

Значним кроком в цьому напрямку стало створення в с. Миропілля Краснопільського району Міжнародного благодійного фонду „Преображенський”. Мета даної організації – створення належних умов для залучення інвестицій на створення культурно - історичного комплексу в с. Миропілля, розвитку зеленого туризму.