Районна газета

ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО ГОЛОВУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Новопризначений голова районної державної адміністрації подякував за високу довіру Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу, голові облдержадміністрації Юрію Павловичу Чмирю, заступнику голови облдержадміністрації Ігорю Олександровичу Яговдику.

«Хочу запевнити, що прикладу всі зусилля, знання та досвід, щоб виправдати цю високу довіру» – такими словами розпочав свою промову Микола Олександрович.

«Одним з головних завдань вбачаю  – не лише утримати високий рівень показників району, а й примножити здобутки мого попередника Петра Петровича Кідіменка, тим самим зробити життя людей кращим. Таке завдання під силу тільки команді професіоналів, яка є у нашому районі, її лише потрібно об’єднати» - зауважив новий голова райдержадміністрації.

Високопріоритетним напрямком роботи держадміністрації М.О. Губа назвав наповнення сільських, селищного та районного бюджетів адже це один із шляхів вирішення соціальних проблем у районі.

«У районі я людина не нова, тому з багатьма керівниками і спеціалістами маю добрі виробничі стосунки протягом кількох років. В мене немає ні перед ким ніяких зобов’язань – для мене всі рівні. З кожним я готовий працювати відкрито, щиро, об’єктивно, в руслі чинного законодавства. Щиро надіюся на співпрацю. Нас всіх повинна об’єднувати головна мета – покращення життя наших людей, що живуть на цій благодатній землі» – сказав Микола Олександрович, завершуючи свій виступ.

На завершення Ігор Яговдик висловив надію, що маючи потужний кадровий резерв та нового очільника, в районі будуть виконані всі завдання, які ставить Президент України  Віктор Федорович Янукович та голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Павлович Чмирь.