Районна газета

ВІДБУЛИСЬ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

5 березня 2020 року  в на базі спортивної зали Краснопільської ДЮСШ в смт Краснопілля  відбулись районні змагання з волейболу серед команд дівчат навчальних закладів Краснопільщини за програмою XXVIIIспортивних ігор школярів у 2019-2020 н.р. У змаганнях взяли участь 5 команд навчальних закладів: Миропільський НВК, Угроїдська ЗОШ І-ІІІ ст., Краснопільська гімназія, Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ст., та Самотоївська ЗОШ І-ІІІ ст. Команди грали по круговій системі та мали змогу зіграти всі одне проти одного

4 та 5 місця зайняли команди Краснопільської гімназії та Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відповідно, а ось у першій трійці відбулися дуже напружені та емоційні ігри. До останнього не було зрозуміло, хто отримає «пальму» першості та звання чемпіонів з волейболу серед дівчат.

У підсумку 1 місце та перемогу у змаганнях отримали дівчата з Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2 місце посіли спортсменки Угродської ЗОШ І-ІІІ ступенів та замкнули трійку призерів волейболістки з Миропільського НВК.

Команди-призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації.