Районна газета

РОЗІГРАЛИ КУБОК ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ

Протягом декількох тижнів не стихала робота по підготовці відкриття футбольного сезону в Краснопільському районі 2016 року: робота з сільськими та селищними головами, представниками футбольних команд, вирішувалося питання місця проведення… І ось, вже на досках оголошення майоріють сповіщення про розіграш Кубку Відкриття футбольного сезону!

23 квітня 2016 року на стадіоні «Явір» смт. Краснопілля з самого ранку людно, до стадіону невпинно їдуть автобуси та автомобілі з футболістами і вболівальниками.

Після приїзду команд-учасниць Кубку, а їх було не мало – 12 команд (с. Покровка, с. Мезенівка, с. Чернеччина, «Темп» с. Хмелівка, «Успенка» смт. Краснопілля, «Явір» смт. Краснопілля, «Нива» с. Рясне, «Сокіл» с. Грабовське, «Оріон» с. Осоївка, «Юність» смт. Угроїди, «Вікторія-1» та «Вікторія-2» с. Великий Бобрик) було проведено жеребкування команд.

На урочистому відкритті були присутні голова Краснопільської районної державної адміністрації – Юрій Яремчук, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та голова Краснопільської селищної ради – Іван Хомічов. Вони привітали всіх присутніх з таким очікуваним футбольним святом – Відкриттям футбольного сезону, висловили надію, що футбольний сезон та Кубок Відкриття пройдуть вдало, будуть насичені яскравих гольових моментів та пройдуть в атмосфері спортивної дружби.

Того дня радували не лише футбольні пристрасті на полі але й тепла, привітна погода, адже вже кілька днів до цього дня було прохолодно та йшов дощ. Осторонь футбольного поля Краснопільська селищна рада організувала приготування кулішу та чаю для вболівальників та гравців футбольних команд, який був дуже смачним та знайшов своїх вдячних поціновувачів, які неодноразово просили у куховарів добавки.

І ось, майже всі матчі зіграні… залишився фінал у якому футбольний фарт звів команди с. Покровка та «Нива» с. Рясне. Матч був дуже напруженим, з виявом емоцій, яскравими передачами та гольовими моментами… та лише один із них зміг закінчитися голом… І з мінімальним рахунком перемогу здобула футбольна команда с. Покровка.

Під час нагородження фіналіста та переможця Кубку Відкриття футбольного сезону в Краснопільському районі 2016 року голова Краснопільської районної ради В. Савоненко та голова Краснопільської селищної ради І. Хомічов подякували всіх, хто був причетний до організації та проведення футбольного свята, футболістам за відмінні та цікаву гру, вболівальникам за підтримку своїх фаворитів.

Футбольний сезон відкрито і вже незабаром розпочнеться Першість Краснопільського району з футболу 2016 року, де на нас чекають нові, не менш яскраві футбольні баталії в погоні за званням бути найкращим!