Районна газета

ВОЛЕЙБОЛІСТИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗЕМЛЯКА МИКОЛА САВОНЕНКА

Щороку навесні всі шанувальники гри волейбол збираються в спортивній залі Краснопільського РПК для того аби вшанувати пам'ять воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані – Миколи Олексійовича Савоненка…

26 березня о 09.00 годині відбулося урочисте відкриття турніру з волейболу пам’яті М. Савоненка. На відкритті були присутні голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук, голова Краснопільської районної ради, брат Миколи Савоненка – Віталій Савоненко та начальник відділу освіти, молоді та спорту Іван Матлахов. Вони привітали учасників турніру, побажали гарної гри, влучних передач та яскравих моментів. В. Савоненко подякував всім учасникам за таке щорічне вшанування пам’яті його брата, адже він любив спорт, присвячував йому багато свого вільного часу, грав у футбольній команді «Явір» та був небайдужий і до волейболу.

… Після хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять М. Савоненка з гучномовців почала долунати пісня… один, два рядка і всі присутні переглядаючись розуміють, - це пісня про ті події, про тих ще «двадцятирічних солдат, які назавжди залишаться юними в нашій пам’яті…». В турнірі взяло участь шість команд: с. Великий Бобрик, с. Самотоївка, с. Сінне, с. Велика Рибиця, смт. Краснопілля та с. Миропілля. Для часової зручності було залучено ще спортивну залу Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якій випало грати командам – смт. Краснопілля, с. Сінне та с. Великий Бобрик. В спортивні залі Краснопільського РПК залишилися грати команди с. Миропілля, с. Велика Рибиця та с. Самотоївка.

За результатом групових ігор в спортивні залі Краснопільського РПК зійшлися між собою такі команди:

за 5-6 місце: с. Сінне – с. Самотоївка (2:0);

за 3-4 місце: с. Миропілля – смт. Краснопілля (2:0);

за 1-2 місце: с. Великий Бобрик – с. Велика Рибиця (2:1).

Всі учасники, призери та переможці турніру з волейболу пам’яті Миколи Савоненка були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, медалями відповідного ґатунку та команда-переможець нагороджена кубком. В кожній команді було визначено кращого гравця турніру, які були нагороджені пам’ятною статуеткою та грамотою відділу освіти, молоді та спорту.