Районна газета

ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ СЕРЕД ЮНАКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

В спортивному залі Краснопільської ДЮСШ в смт. Краснопілля пройшли змагання з волейболу серед юнаків в залік XXIV районної спартакіади школярів 2015 – 2016 навчального року.

В змаганнях взяло участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст.: Миропільського НВК, Угроїдської ЗОШ І-ІІІ ст., Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ст., Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Осоївського НВК., Мезенівського НВК, Краснопільської гімназії, Чернеччинського НВК, Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ст., та Сіннівського НВК.

На відкритті змагань був присутній начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА – І.М. Матлахов, який у своєму виступі висловив вдячність вчителям фізичного виховання, які підготували команди до районних змагань, зазначив на результатах минулорічних районних змагань з волейболу серед юнаків, високі результати збірної команди району з волейболу у фінальній частині обласних змагань та побажав усім гарної гри.

Після групових змагань визначилися 3 кращі команди серед ЗНЗ І-ІІІ ст., а саме команди Миропільського НВК, Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Осоївського НВК, які між собою і розіграли місця на п’єдесталі.

Беззаперечну гру як у фіналі, так і на протязі групових ігор показали учні Миропільського НВК, - висока майстерність, сильні удари, відмінні блоки над сіткою показали ці юні волейболісти. Всі ігри проходили в цікавій, напруженій та безкомпромісній боротьбі, ніхто не хотів поступатися.

За грою юних волейболістів пильно спостерігали тренери – викладачі Краснопільської ДЮСШ та вчителі фізичного виховання навчальних закладів району, у яких було завдання відібрати найкращих для участі у XXIV обласній спартакіаді школярів, яка буде проходити 24-26 лютого 2016 року в м. Суми. А пограти на обласному рівні неймовірно хочеться кожному з учасників даних змагань, і це зобов’язувало хлопців демонструвати всі свої уміння та навички цієї чудової гри.

В результаті змагань перше місце серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів здобула команда Миропільського НВК (вчителі фіз. вих. – Сурган В.В. та Пулях С.І.), друге – Великобобрицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчит. фіз. вих. – Штанько В.М.), третє – Осоївського НВК (вчитель фіз.вих. – Омельченко О.В.).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської РДА.