Районна газета

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У КРАСНОПІЛЛІ ПРОЙШОВ ДИТЯЧИЙ МІНІ-ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР

З 18 по 20 грудня у спортзалі Краснопільської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся регіональний турнір з міні-футболу серед юнаків 2006 років народження. Турнір був приурочений до наступаючих Новорічних свят, зокрема, до Дня Святого Миколая.

Учасниками турніру стали дві команди господарів: ДЮСШ та «Явір». За першість приїхали позмагатися також два склади Охтирського «Нафтовика», місто Суми представляв «Фрунзенець». Змагання проходили за коловою системою, тож кожна команда мала зустрітися по одному разу із кожним суперником. Юні гравці продемонстрували нестримну жагу до перемоги та порадували своїх тренерів та глядачів чималою кількістю яскравих комбінацій та красивих голів.

За підсумками усіх поєдинків друге місце посіли футболісти «Нафтовика», бронза за сумчанами. А гравці «Явора» вкотре довели прислів’я, що вдома і стіни допомагають, та впевнено здобули перемогу на турнірі. Хоча звісно ж не тільки це стало запорукою їхнього успішного виступу. Здобувши чотири перемоги у чотирьох матчах вихованці Анатолія Прилєпи забили у ворота суперників 28 голів, тоді як пропустили лише чотири.

Під час урочистого закриття турніру його учасників привітали голови райдержадміністрації та районної Ю. А. Яремчук і В. О. Савоненко, директор Краснопільської ДЮСШ В. О. Мигаль. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами, також пам’ятними статуетками були відзначені найкращі гравці турніру. У складі ДЮСШ такими визнано Ігоря Пятака і Дениса Воропая, у складія «Явора» - Дениса Чепусенка та Романа Горенка.

На останок усі учасники об’єднались для спільного фото з глядачами і батьками. А дітям, які повернуться додому зі горою позитивних емоцій турнір каже: «До побачення і до зустрічі наступного року на святі Святого Миколая»!