Районна газета

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

30 липня світова спільнота відзначала Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Перший в історії Всесвітній день протидії торгівлі людьми Організація Об’єднаних Націй відзначила у 2014 році. Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини.

Це було темою  засідання круглого столу, в форматі гри "ANTI TRAFFICKING", яке відбулося 29.07.2019 в управлінні соціального захисту населення Краснопільської РДА за участю представників служб у справах дітей Краснопільської районної державної адміністрації, відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Краснопільського бюро по наданню безоплатної правової допомоги, Краснопільського ВП ГУНП України в Сумській області, Краснопільської селищної ради.