Районна газета

«Слобожанський оберіг»

З метою популяризації національного кулінарного мистецтва, відродження та поширення давніх традицій української кухні, як культурної спадщини; створення умов для духовної єдності поколінь; формування в дітей та учнівської молоді національної самосвідомості серед учнів закладів загальної середньої освіти району проведено відбірковий етап  обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг»

На відбірковий етап надійшли роботи із Мезенівського НВК, Ряснянського НВК, Грабовського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Покровської ЗОШ І-ІІст.

Фотоматеріали, які надіслані на конкурс, відображали особливості приготування та подачі українського борщу. До фотороботи кожен учасник додав інформацію про особливості приготування борщу в своєму  населеному пункті .

За підсумками журі  І місце в відбірковому етапі обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг» посіли:

Мамалига Вікторія, учениця Славгородської ЗОШ І-ІІІст., керівник Подоляка Л.Є., Маринич Софія, учениця Ряснянського НВК, керівник Маринич Н.І.

ІІ місце в цьому конкурсі члени журі присудили  колективу        учнів 8 класу  Грабовського НВК,  керівник Щербак О.О.та  Олексенко Тетяні, учениці Покровської ЗОШ І-ІІст., керівник Багно О.С.

ІІІ  місце отримав учнівський колектив Мезенівського НВК, керівник Кашина Н.Д.

На обласному етапі конкурсу район будуть представляти роботи Мамалиги В. та Маринич С.