Районна газета

РАДИЛИСЯ ОСВІТЯНИ

З метою організації ефективної співпраці учасників освітнього середовища району згідно плану роботи відділу освіти 14.01.2015 року була проведена нарада керівників навчальних закладів.

На нараді директорів були розглянуті наступні питання: про стан викладання англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах району; функціонування сайтів загальноосвітніх навчальних закладів району; про внесення змін до графіка проходження курсів підвищення кваліфікації у 2015 році; про згоду працівників навчальних закладів на обробку персональних даних; аналіз дитячого травматизму у 2014 році; про порядок реєстрації для участі в ЗНО 2015 року; умови навчання дітей з особливостями психофізичного розвитку за індивідуальною формою навчання у ЗНЗ.

В роботі наради взяли участь голова Краснопільської районної державної адміністрації Анатолій Музикант та начальник фінансового управління Людмила Чехунова. Анатолій Миколайович зупинився на досягненнях спільної роботи райдержадміністрації та відділу освіти у 2014 році і висловив впевненість у тому, що наступний 2015рік буде більш сприятливим для розв’язання освітянських завдань.

«Ми намагаємося вирішувати питання фінансування галузі освіти на скільки це можливо. Прошу керівників навчальних закладів зайняти активну життєву позицію у вирішенні питань сьогодення», – запевнив освітян Анатолій Миколайович.

Людмила Петрівна зупинилася на питаннях фінансового забезпечення діяльності освітянської галузі протягом січня-лютого 2015 року та відповіла на питання керівників шкіл.

Присутні мали змогу задати питання Анатолію Миколайовичу та Людмилі Петрівні щодо подальшої роботи освітніх закладів, розмова проходила в формі відкритого діалогу.