Районна газета

ВІДБУЛАСЬ РАЙОННА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

28 серпня 2014 року в Краснопільському районному Палаці культури  пройшла районна педагогічна конференція. Перед початком заходу, у фойє Палацу культури було відкрито виставку кращих робіт. Педагогічні працівниками з усього району надали кращі зразки традиційного і сучасного народного мистецтва майстрів з живопису, графіки, образотворчого мистецтва та декоративно-ужиткового мистецтва (художнє різьблення по дереву, кераміка, вишиванка, в’язані вироби, народна лялька, вироби з тіста, бісероплетіння, оригамі, тощо).

Розпочалась конференція доповіддю начальника відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Івана МАТЛАХОВА.  Іван Михайлович привітав молодих спеціалістів, які вперше приступили до благородної, але в той же час відповідальної педагогічної діяльності, а також висловив подяку всім педагогам-ветеранам та побажав всім присутнім бадьорості духу, поваги учнів, розуміння керівників, любові близьких, підтримку рідних.

Участь  в заході також взяли: голова районної державної адміністрації Анатолій МУЗИКАНТ та голова районної ради Микола ПРИХОДЬКО.

У своїх виступах керівники району відзначили, що в галузі освіти ще є багато проблем, але усі зусилля органів влади спрямовуються на підвищення рівня якості освіти краснопільчан, забезпечення належного матеріального оснащення навчальних закладів та реформування освітньої галузі.

В ході районної педагогічної конференції підсумовували результати роботи дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти району у 2013-2014 навчальному році та визначили завдання на 2014-2015 навчальний рік.