Районна газета

3 ЧЕРВНЯ НА СУМЩИНІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ЗНО

Цьогорічна кампанія триватиме до 27 червня

«Для орієнтації в розташуванні пунктів тестування на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти опубліковано схеми доїзду до пунктів тестування в округах. Про дати, час, місце проведення ЗНО учасники можуть дізнатись із запрошень-перепусток, які були надіслані на адресу, вказану ними під час реєстрації. Особи, які не отримали запрошення, можуть роздрукувати його із інформаційної сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти», – зазначив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр СИДОРЕНКО під час прес-конференції щодо проведення ЗНО на Сумщині.

За словами посадовця, абітурієнти можуть бути допущені до тестування лише за наявності паспорта та Сертифіката ЗНО, запрошення приносити з собою не обов’язково. «У разі будь-якого порушення процедури проходження оцінювання, учасники будуть позбавлені права участі в тестуванні. Результати основної сесії ЗНО будуть оприлюднені до 8 липня на інформаційних сторінках сайту Українського центру оцінювання якості освіти у вигляді інформаційної картки, яка є додатком до Сертифікату. Додаткова сесія ЗНО цього року триватиме з 1 до 15 липня», – повідомив Олександр Сидоренко.

Посадовець нагадав, що доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером та пін-кодом Сертифікату ЗНО, який підтверджує факт реєстрації на цьогорічне тестування.

Зазначимо, що в Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти наразі триває реєстрація громадських спостерігачів за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання.