Районна газета

ГРОМАДА КРАСНОПІЛЬЩИНИ ВІДЗНАЧАЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ КОБЗАРЯ

9 березня біля погруддя Т. Г. Шевченка відбувся мітинг з нагоди 203–ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря, за участі представників районної влади, трудових колективів, учнівської молоді та громадськості.

На мітингу були присутні голова Краснопільської районної державної адміністрації Юрій Яремчук, голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко та селищний голова Іван Хомічов.

- Переконаний, що творчість Т.Г. Шевченка є і буде важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху державотворення і демократизації суспільства. Будуймо всією громадою свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і внуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар, - зазначив у своєму зверненні Юрій Яремчук.

Мітинг розпочався «Піснею про кобзаря» у виконанні дитячого вокального ансамблю «Посмішка» Краснопільського РПК (кер. Л. Давиденко), далі прочитала вірш «Доля» з поезії Т. Г. Шевченка учасниця театрального колективу «Стиль» Краснопільського РПК Поліна Пиленко (кер. І. Савіщенко) та акапельно прозвучала пісня «Думи мої думи» у виконанні народного аматорського вокального ансамблю «Джерело» Краснопільського РПК (кер. Л. Давиденко).

На знак шани і пам'яті великого генія українського народу керівництвом району було покладено квіти до погруддя Тараса Григоровича Шевченка.