Районна газета

25 ЛЮТОГО 2017 РОКУ НА ЦЕНТРАЛЬНІЙ ПЛОЩІ КРАСНОПІЛЛЯ ВІДБУЛАСЯ КРАСНОПІЛЬСЬКА МАСЛЯНА

Масляна – це одне з наулюбленіших народних свят, адже воно завжди пов’язане з веселощами, гучними гуляннями, і головне - проводами всім досить набридлої зими та зустрічі весни, тепла і сонця. Кожного року до нього по-особливому готуються, його з нетерпінням чекають.

Ось і цього року вже традиційно за день до початку Великого посту на центральній площі Краснопілля було організоване справжнє дійство. Свято супроводжувалося чудовим концертом, в якому брали участь не тільки краснопільські таланти, а й творчі колективи з усього району, а саме: народний вокальний ансамбль «Джерело» та дитячий вокальний гурт «Посмішка» Краснопільського РПК (кер. Л. Давиденко), фольклорний колектив «Калина» Хмелівського СБК (кер. Г. Гусєва), дитячий фольклорний колектив «Калинонька» Хмелівського НВК (кер. О. Слюсарєва, В. Чичикало), дитячий вокальний ансамбль «Асорті» ЦДЮТ (кер. Т. Давиденко), народний фольклорний колектив «Щегольок» В-Пожнянського СБК (кер. В. Махортов), вокальний ансамбль«Калина» Тур’янського СБК (кер. І. Кобушко), вокальний ансамбль «Ветеран»Краснопільського РПК (кер. В. Биченко), вокальний ансамбль «Веселинка» Угроїдського СБК (кер. С. Бондарєва), вокальний ансамбль «Калина» М-Рибицького СБК (кер. А. Нікітіна), вокальний ансамбль «Хуторяночка» Краснопільського с/к (кер. В. Підопригора) та квартет Бранцівського СБК (кер. Л. Руденко).

Вони танцювали, співали обрядові пісні - все говорило про те, що народ з нетерпінням чекає на Весну.

Приємно, що в цьому році погода не надто підвела, тож площа перед районним Палацом культури була заповнена людом.

Всі бажаючі пригощалися смачним гарячим кулішем та шашликами, млинцями, варениками, різноманітними пампушками, пиріжками та тістечками.

Для всіх бажаючих в цей день працювала святкова ярмарка. Також цього дня для всіх прихильників гри в шахи та шашок в читальному залі районного Палацу культури проводився любительський турнірдля чоловіків та жінок, у тренажерному залірайонного Палацу культуривідбувалися змагання з армреслінгу та гирі, а в спортивній залірайонного Палацу культуривідбувся турнір з волейболу.

Свято вдалося на славу. Всі добре відпочили, отримали чималий заряд гарних емоцій, тому з впевненістю можна сказати, що рік буде для краснопільчан щедрим, радісним та веселим.