Районна газета

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого 2017 року ми відзначаємо Річницю трагічних подій на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності з 18-20 лютого було поранено більш як 1000 людей, загинуло понад 100 мітингувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною Сотнею.

Так, у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбувся тематичний захід присвячений вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні, де до присутніх в залі звернулися голова райдержадміністрації Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко, селищний голова Іван Хомічов.

Далі після виступів посадовців відбувся тематичний захід по вшануванню загиблих учасників Євромайдану підготовлений аматорами районного Палацу культури.

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Минає 3 роки від трагічних подій на Майдані. Але, на превеликий жаль, Небесної Сотнею не закінчився біль і страждання України. Сьогодні йде боротьба за нашу Україну на сході держави. Нашими воїнами пишається весь народ, бо в їхніх серцях горить вогонь любов до рідної країни, та велика віра в перемогу. Захищаючи рідну землю від ворога, сьогодні вони віддають найдорожче – своє життя.

Після заходу на Центральній площі селища Краснопілля благочинний Української Православної Церкви Іван Малюк правив панахиду по загиблих героях Небесної Сотні.

Також з нагоди річниці вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у фойє районного Палацу культури було організовано виставку літератури та фотоматеріалів на тему: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».