Районна газета

ТРАГЕДІЯ, ЯКУ ВАЖКО ЗАБУТИ

В останню суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. У зв’язку з цим 26 листопада в районному Палаці культури відбувся тематичний захід - година пам’яті «Трагедія, яку важко забути». В заході взяли участь керівники району і селища, представники підприємств і організацій району, молодь та громадськість. Спочатку присутні в залі переглянули документальний фільм "ВЕЛИКИЙ ЗЛАМ".

Зі словами скорботи та жалю до присутніх звернулися голова районної ради Віталій Савоненко, заступник голови райдержадміністрації Ірина Юхта, Краснопільський селищний голова Іван Хомічов, вони закликали пам’ятати про голодомори і шанувати пам'ять жертв тих страшних подій. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять невинно убієнних українців. А далі відбулося покладання квітів та колосків до пам'ятного знаку жертвам Голодомору, де поминальну панахиду по загиблих провів благочинний Краснопільського Благочиння УПЦ КП отець Іван Малюк.

О 16.00 годині жителі району долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу - Голодомору 1932-1933 років, голодоморів 1921-1922, 1946-1947 років в Україні та загальноукраїнської акції "Запали свічку пам'яті".