Районна газета

«БЕЗСМЕРТНА ЛЕСЯ УКРАЇНКА БУЛА І Є ПОВІК ЖИВА»

25 лютого весь світ відзначив 145 річницю від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки, яка була наділена потужними  і  стійкими громадянськими почуттями, високим благородним обов’язком, вірно і повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію, талант  боротьбі за їхнє щастя, за наближення і торжество на землі справедливості, добра, гуманістичних ідеалів.

З цієї нагоди, вшановуючи самобутню творчість великої українки Краснопільська районна бібліотека для дітей приєдналася до вшанування цієї знакової для української і світової культури постаті.

Для учнів 3-Б класу Краснопільської ЗОШ І-ІІІст. (класний керівник Півень Р.В.) був проведений усний журнал «Поетеса зламу століть»

Діти долучилися до високої поезії геніальної Лесі Українки, дізналися про  маловідомі сторінки життя цієї надзвичайно талановитої, прекрасної і мужньої жінки, яка все своє коротке життя боролася з важкою хворобою і усміхаючись крізь сльози писала прекрасні вірші, прозові і драматичні твори, закохувалась і любила, страждала і мріяла, як і кожна людина.

Учні прослухали аудіозапис казки «Біда навчить» та самі декламували вірші великої поетеси.

У читальному залі бібліотеки була оформлена книжкова виставка-портрет «Безсмертна Леся Українка була і є повік жива».