Районна газета

КРАСНОПІЛЬЩИНА ВШАНУВАЛА ПОДВИГ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА УВІЧНЕННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, який тепер щорічно Україна відзначає  20-го лютого, у Великому залі Краснопільського районного Палацу культури відбувся тематичний захід присвячений вшануванню подвигу Героїв Небесної Сотні.

Перед початком заходу на Центральній площі селища Краснопілля благочинний Української Православної Церкви Іван Малюк правив панахиду по загиблих героях Небесної Сотні.

З нагоди річниці вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у фойє районного Палацу культури було організовано виставку літератури та фотоматеріалів на тему: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Захід розпочався переглядом відеоролику присвяченого Героям Євромайдану, після чого до слова на сцену було запрошено голову Краснопільської районної державної адміністрації Юрія Яремчука, голову Краснопільської районної ради Віталія Савоненка та людину, яка є очевидцем тих страшних подій на Майдані та в зоні АТО, Самотоївського сільського голову Івана Перерву, котрий в своєму виступі відтворив історичні події цієї революції, розповів з чого все розпочалося і якими жахливими подіями закінчилося.

Після урочистої частини заходу відбувся невеличкий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності Краснопільщини. Солістка Краснопільського районного Палацу культури Ірина Мироненко презентувала присутнім авторську пісню «Гарячі серця» на музику Лариси Давиденко.

Підсумок підвели учасники народного аматорського вокального ансамблю «Джерело» піснею «Хочу жити без війни».