Районна газета

ПРОВЕДЕНО ПІДСУМКОВУ НАРАДУ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

В Малому залі Краснопільського районного палацу культури відбулася підсумкова нарада з клубними та бібліотечними працівниками Краснопільського району на якій було підведено підсумки творчої і фінансово-господарської діяльності закладів культури району за 2015 рік та обговорено перспективи їх діяльності у 2016 році.

Нарада пройшла за участю голови районної державної адміністрації, депутата Сумської обласної ради Юрія Яремчука.

Начальник відділу культури і туризму Анжела Назаренко підвела підсумки роботи галузі за  рік і визначила пріоритетні напрямки діяльності закладів культури району у поточному році.

Кращі працівники культури Краснопільського району були відзначені подяками  начальника відділу культури і туризму Краснопільської районної державної адміністрації.

До працівників культури також звернувся голова Краснопільської райдержадміністрації   Юрій Яремчук, котрий подякував всім присутнім за плідну працю.

- Для розвитку культури в районі зроблено чимало. Зокрема, завершена реконструкція Самотоївського СБК, ведуться роботи у Славгородському сільському будинку культури, придбано сценічне обладнання для районного Палацу культури, оновлено матеріально-технічну базу центру дитячої та юнацької творчості. Але ще більше завдань стоїть попереду. Це і виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію районного Палацу культури, Чернеччинського та Хмелівського СБК, продовження капітального ремонту Славгородського СБА. В цьому році заплановано здійснити реконструкцію Грабовського сільського будинку культури. На сьогодні цей об’єкт включений на проведення конкурсу по фінансуванню з державного бюджету. Це невеликий перелік того, що необхідно зробити в галузі культури в поточному році. Районна влада не залишається осторонь, розуміючи всю важливість різноманіття культурного життя, - зазначив Юрій Яремчук.