Районна газета

З ЄДИНОЮ УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Попри те, що свято Дня Соборності України є одним з наймолодших у нашому календарі у новітній історії України, воно вже стало знаковим для переважної більшості українців. Це свято щорічно відзначається в Україні з 1999 року і присвячене дню проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Традиційно воно відзначено на Краснопільщині і нинішнього року. З нагоди важливого державного свята відбулися заходи у культосвітніх закладах району, у бібліотеках розгорнуті тематичні виставки, які переглянули широкий загал громадян.

22 січня на свято Дня Соборності у Малому залі районного Палацу культури зібралися представники трудових колективів та громадськості Краснопільщини. Вітаючи присутніх з цим державним святом, голови райдержадміністрації Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко наголосили на винятковій важливості цього свята для кожного українця, адже воно є святом єдності нації.

- Враховуючи значний консолідуючий потенціал цього святкового і пам’ятного для України дня головними завданнями районної влади, територіальних громад, громадських організацій є сприяння єдності суспільства, різних національностей, поглядів, зміцнення державності. Це особливо важливо в умовах війни на сході України, де відстоюється суверенітет і незалежність країни. У цю важливу справу свій вклад вносять наші земляки-краснопільчани. А допомагають наблизити перемогу, стабільність волонтери, всі небайдужі жителі Краснопільщини, допомагаючи воїнам АТО, - зазначили керівники району.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять земляків, котрі загинули за єдність і незалежність України.

На завершення урочистої частини заходу відбувся невеличкий концерт, підготовлений учасниками художньої самодіяльності Краснопільщини.