Районна газета

У КРАСНОПІЛЛІ ПРОЙШОВ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ «НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП»

25 грудня 2015 року в Краснопільському районному Палаці культури пройшов святковий концерт «Новорічний калейдоскоп», після якого відбулося урочисте відкриття Краснопільської новорічної ялинки.

Хай рік, в який вступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

Із святковими концертними номерами виступили аматори Краснопільщини.

Концертну програму розпочато виступом народного аматорського вокального ансамблю «Джерело» з піснею «Новорічна».

Запальні танці дарували хореографічні колективи «Посмішка», «Смайл», «Щасливе дитинство», «Іскринка» та Джусі фрут», «Березіль», «Ладушки» та інші. Своїм співом присутніх в залі зачаровували солісти М. Дем’яненко, О.Мажара, Л. Давиденко, І. Батюк, М.Давиденко, В. Шевелєва, П. Бондар, Н. Чехунова, І. Карпова, В. Дубляк, вокальні ансамблі «Елегія» та «Ветеран», вокальний гурт «Веснянка».

Відвідувачі концерту мали змогу оцінити нове сценічне обладнання придбане за кошти районного бюджету, це і освітлення, звукова апаратура, новий екран, костюми.

Святковий концерт пройшов у піднесеному новорічному настрої.  Як самі учасники так і глядачі отримали море задоволення і позитиву.

Одразу після концерту ведуча запросила всіх присутніх на урочисте відкриття Краснопільської новорічної ялинки. Новорічний настрій присутнім дарували Дід Мороз і Снігуронька та аматори Краснопільщини.

Почесні гості заходу - голова Краснопільської райдержаадміністрації Юрій Яремчук, голова районної ради Віталій Савоненко та селищний голова Іван Хомічов привітали усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами, побажали доброго здоров’я, щастя та добробуту.

Дід Мороз та Снігуронька весело закружляли разом з дітлахами навколо новорічної ялинки. Ось і розпочався цикл заходів до свята Нового року та Різдва Христового, що пройдуть на Краснопільщині.