Районна газета

ІДЕ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Наближаються новорічні та різдвяні свята,  на які всі з нетерпінням чекають. Особливо яскраво вони закарбовуються в пам’яті дітлахів оскільки саме в ці дні відбуваються справжні новорічні дива.

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая в Великому залі  Краснопільського РПК для найменших жителів Краснопільщини відбулася дитяча казка «Іде Святий Миколай». Дошкільнята з великим захопленням переглянули казку, яку підготували вихованці драматичного гуртка Краснопільського РПК.

«Всі чекають Миколая, всі на світі — кожний край, та не кожний, мабуть, знає, хто ж то, добрий Миколай», саме такими чарівними словами розпочалася   ця казкова феєрія. Учасники драматичного колективу  з відповідальністю поставилися до своїх ролей. Чудернацьке чортеня, білосніжне янголятко, справжні маленькі україночки ну і звичайно Святий Миколай з подарунками радували юних глядачів .

По закінченню цього казкового дійства дошкільнята разом з вихованцями драматичного колективу на великому екрані переглянули сучасні новорічні мультфільми.

Виходячи із залу вихованці дитячих садків Краснопільщини разом із вихователями, від щирого серця дякували організаторам даного святкового дійства.