Районна газета

«ТОБІ, ЄДИНА УКРАЇНО, НАТХНЕННЯ, ТВОРЧІСТЬ І ЛЮБОВ!»

Відбувся творчий звіт аматорських колективів Краснопільського району заключного концерту обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!», присвячений 25-й річниці Незалежності України.

У фойє другого поверху Палацу культури була розміщена виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Скарби Краснопільського краю». Всі охочі мали можливість пересвідчитись, якою багатою на таланти є Краснопільська земля. Вишиті рушники, ікони, вироби з дерева, короваї – все це мали змогу побачити відвідувачі заходу. У фойє першого поверху до глядацької зали своєю грою запрошували присутніх народний аматорський духовий оркестр Краснопільського РПК.

Під час урочистої частини заступник начальника управління культури і туризму Сумської облдержадміністрації Раїса Грицаєнко, голови Краснопільської РДА Юрій Яремчук, районної ради Віталій Савоненко, депутат обласної ради Олег Остапенко щиро привітали з цією культурно-мистецькою подією присутніх у залі.

- Наша славна земля відома своїми родючими ланами, широким роздоллям полів і лісів, працьовитими та співучими людьми, багата визначними постатями. Невичерпні духовні надбання України: щире слово, душевна пісня, запальний танок, чарівна мелодія все це примножують і зберігають поколіннями творчі колективи Краснопільського району. Нам  є чим пишатися, що поважати і любити, - зазначив у своєму вітальному слові Юрій Яремчук.

За сприяння розвитку культури у нашому районі, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, особистий внесок у розвиток і збереження народної творчості та з нагоди фестивалю Грамоту голови Сумської облдержадміністрації отримали Л.М. Гуцал, голова Тур’янської сільської ради; А.М. Назаренко, начальник відділу культури і туризму РДА. За багаторічну сумлінну працю на посаді сільського голови, значний особистий внесок у розвиток і збереження народної творчості подяку голови Сумської обласної ради вручили О.М. Кочурі, голові Малорибицької сільської ради. За значний внесок у розвиток і збереження народної творчості в районі, активну пропаганду національних традицій Дипломами управління культури і туризму Сумської ОДА нагородили: О.М. Гукова, Сіннівського сільського голову; Т.Г. Влезько, завідуючу Запсільським сільським клубом; народний аматорський вокальний ансамбль «Джерело» Краснопільського РПК; колектив Краснопільської дитячої музичної школи. Також спільними грамотами голів Краснопільської РДА та районної ради за значний внесок у відродження і розвиток культурних цінностей українського народу, професіоналізм, особистий внесок у розвиток і збереження народної творчості керівники району нагородили колектив центральної бібліотечної системи; О.Л. Дрозд, художнього керівника Краснопільського РПК; хоровий колектив Мезенівського сільського клубу (керівник Н.Гавенко); І.А. Придатко, керівника зразкового хореографічного колективу «Зоряночка» Краснопільського РПК; вокальний колектив «Ветеран» Краснопільського РПК та інших.

Участь у фестивалі взяли всі народні аматорські, вокальні, фольклорні, хорові колективи району. В патріотичному пориві, любові до України та малої Батьківщини об’єдналися люди, які звитяжною працею  примножують творчі здобутки Краснопільського краю.

Богом береженій Україні нашій, українському народу, славним жителям Краснопільського  краю, тим, хто зорганізував, провів і брав участь  в обласному культурно-мистецькому фестивалі «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!» миру, добра, злагоди.