Районна газета

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У КРАСНОПІЛЛІ

В рамках святкування Міжнародного Дня захисту дітей, 03 червня на центральній площі Краснопілля проведено ряд заходів.

Розпочалось свято для маленьких мешканців Краснопільщини спартакіадою «Малюк», котра була проведена для дітей дошкільного віку. Відвідали захід понад 200 дітей з Краснопільського району.

Далі було проведено конкурс малюнків на асфальті, який втілив дитячі фантазії. Сонечко, будиночки, дерева, квіточки… були старанно намальовані дитячими руками різнокольоровою крейдою.

У фойє районного Палацу культури Краснопільським центром дитячої та юнацької творчості було відкрито виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва вихованців закладу. На виставці представлено кращі зразки традиційного та сучасного народного мистецтва майстрів з Краснопільського району з живопису, графіки та декоративно-ужиткового мистецтва (художнє різьблення по дереву, кераміка, художня вишивка, народна лялька, вироби з тіста, бісероплетіння, оригамі, тощо).

Продовжилося свято виступом учасників дитячої художньої самодіяльності, що відбувся у Великому залі районного Палацу культури. На сцені діти активно демонстрували свої таланти: співали та танцювали. Свої музичні та хореографічні номери чудово виконали переможці районних, обласних та всеукраїнських фестивалів. Так, своїм чарівним голосом присутніх в залі зачарувала дипломант І ступеню в номінації «сольний спів», дипломант ІІ ступеню в номінації «фортепіано» фестивалю-конкурсу «Крила Надії», учениця дитячої музичної школи Маргарита ДАВИДЕНКО. Музичне вітання на адресу дітей Краснопільщини було надіслано дипломантами ІІ ступеню районного конкурсу вокальних колективів «Співограй», вокальним колективом «Перлинка» Краснопільської гімназії. Танцювальну майстерність показали хореографічні колективи району. Серед них лауреати ІІ ступеню серед хореографічних колективів музичних шкіл обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Крила Надії», переможці Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Алегро-Хортиці» колектив дитячої музичної школи «Смайл», дипломанти І ступеню Всеукраїнського фестивалю конкурсу «Кубок Візаві», дипломанти ІІ ступеню Всеукраїнського конкурсу «Алегро-Хортиці» хореографічний колектив «Доміно», та інші виконавці. По закінченню заходу, всі учасники були нагороджені солодкими подарунками.

Протягом дня на центральній площі працювали розважальні атракціони, батути, де всі бажаючі мали змогу придбати морозиво та інші солодощі.