Районна газета

НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ СТВОРЕНА ОДИНАДЦЯТА ПРИЙОМНА СІМ’Я

Захист прав та інтересів дитини є одним з пріоритетних напрямків державної політики та органів виконавчої влади на місцях. Підписавши Конвенцію ООН про права дитини, Україна взяла на себе ряд зобов'язань з покращення добробуту дітей

Сьогодні в державі збудована ефективна система захисту прав дитини: сформована законодавча база з питань охорони дитинства, створена розгалужена система органів і служб у справах дітей, що дає можливість подолати дитячу безпритульність та бездоглядність, зменшити кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечити розвиток сімейних форм виховання дітей, таких як опіка, піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу.

Відповідно до розпорядження голови Краснопільської районної державної адміністрації  «Про створення прийомної сім’ї і влаштування в сім’ю дітей, позбавлених батьківського піклування», на території Краснопільського району відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 №565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю», розпочала функціонування одинадцята прийомна сім’я.

За сприяння служби у справах дітей ще двоє малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування влаштовані на виховання та спільне проживання в родину.

До повноліття діти зростатимуть в сімейному оточенні та належних умовах. В цілому у прийомних сім’ях громадян Краснопільського району вже виховується 23 дітей, позбавлених батьківського піклування.