Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

06 листопада 2019 року в малому залі Краснопільського Палацу культури виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ провів засідання колегії

У роботі засідання взяли участь керівник апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олена ЗАВГОРОДНЯ, голова районної ради Віталій САВОНЕНКО, сільські голови, керівники управлінь та відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих підприємств, установ і організацій району.

На початку колегії Андрій ПЕТРОВ підняв питання щодо якості автомобільної дороги на ділянці сіл Бранцівка – Мезенівка. На даному відрізку дороги ускладнюється підвезення дітей шкільним автобусом з с.Бранцівка до школи яка розташована в с.Славгород. Також ускладнений вчасний під’їзд автомобіля швидкої допомоги. Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації дав доручення начальнику філії «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» Юрію ЛЯШКУ найближчим часом вирішити дане питання.

Потім про виконання місцевих бюджетів Краснопільського району за 9 місяців 2019 року присутнім доповів начальник фінансового управління Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ШАПОВАЛ.

Він зазначив, що до зведеного бюджету району за 9 місяців 2019 року  надійшло 115 655,2  тис. гривень,  що менше  надходжень аналогічного періоду 2018 року на  50639  тис. гривень.  До загального фонду отримано 114353 тис. гривень до спеціального – 1 302,2 тис. гривень, що складає відповідно 74,1 та 78,3 відсотка до затвердженого місцевими радами на рік.

З державного бюджету до загального фонду одержано 69 117,6 тис. гривень.

З обласного бюджету до загального фонду одержано 1 266,8 тис. гривень.

З бюджету Краснопільської ОТГ надійшло 9 712,7 тис. гривень, Верхньосироватської ОТГ - 6,7 тис. гривень, Миропільської ОТГ - 37,4 тис. гривень.

З бюджетів сільських рад до загального фонду одержано іншу субвенцію в сумі 2 462,4 тис. гривень на фінансову підтримку бюджетних установ та соціальний захист населення.

Прострочена кредиторська заборгованість по загальному фонду відсутня.

По другому питанню доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі, інвестицій та розвитку сільських територій Ірина ГОЛУБ, що впродовж звітного періоду Краснопільською районною державною адміністрацією проводилася робота, спрямована на стабілізацію економіки Краснопільщини, поліпшення якості життя її мешканців та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу району.

Загальний обсяг реалізації промислової продукції (робіт, послуг) за січень-вересень 2019 року склав  41675,6 тис. гривень, що становить 103,4% до відповідного періоду минулого року.

Сільськогосподарські підприємства району завершують комплекс осінньо-польових робіт. Продовжується збирання пізніх зернових та технічних культур.

Обсяги виробництва молока в районі за січень-вересень 2019 року склали 1931 тонну, що менше відповідного періоду 2018 року на  1324  тонни.

Середньомісячна заробітна плата одного працівника, зайнятого в сільському господарстві, за січень-вересень 2019 року склала 9702 гривні, що становить 112,7% до відповідного періоду минулого року (8610 гривень).

Проаналізувавши підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2019 року, слід зазначити, що поряд із позитивними досягненнями є моменти, які потребують постійної підвищеної уваги зі сторони керівників всіх рівнів управління. Це зупинення процесу зменшення поголів’я великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах району, ліквідація незабезпеченості по заробітній платі, створення умов для залучення інвестицій.

Розглядаючи кожне питання, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Андрій ПЕТРОВ та члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний засідання колегії питань.