Районна газета

«СЛОБОЖАНСЬКИЙ ОБЕРІГ»

З метою популяризації національної культурної спадщини, відродження та поширення давніх традицій,  створення умов для духовної єдності поколінь; формування в дітей та учнівської молоді національної самосвідомості у рамках обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові:ми-українці!»

Серед учнів закладів загальної середньої освіти району проведено відбірковий етап  обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження  жіночих головних уборів і дівочих зачісок «Слобожанський оберіг».

На відбірковий етап надійшли роботи із Мезенівського НВК, Ряснянського НВК, Славгородської ЗОШ І-ІІІ ст., Покровської ЗОШ І-ІІст.ст.

Шляхом використання фотографій, які надіслані на конкурс, учениці презентували особливості створення жіночих головних уборів та дівочих зачісок. До фотороботи кожна учасниця додала своє дослідження жіночих головних уборів або дівочих зачісок.

Кращі роботи учениць із Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Жерздєвої Ольги та Ряснянського НВК Маринич Софії направлені для участі в обласному етапі конкурсу.