Районна газета

ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА

31 жовтня 2019 року виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ провів робочу нараду

У засіданні взяли участь: заступник керівника апарату Олександр ГОРІЧЕНКО, начальники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, працівники апарату.

Розглянули організаційні питання проведення нарад, виконавської дисципліни в апараті, відділах та структурних підрозділах райдержадміністрації.

«Необхідно посилити відповідальність посадових осіб щодо вчасного та якісного виконання розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, безумовного та якісного подання інформацій на контрольовані документи», - зазначив Андрій ПЕТРОВ.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Краснопільської районної державної адміністрації Іван МАТЛАХОВ розповів про проведення моніторингу та аналізу якості харчування дітей у школах.

Під час наради також обговорили наповнення офіційного веб-сайту Краснопільської райдержадміністрації.

На останок виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації наголосив на важливості взаємодії працівників структурних підрозділів та апарату.