Районна газета

ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

28 жовтня в смт Краснопілля відбулося покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам з нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько – фашистських загарбників

У цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. У ході Другої світової війни саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

Уклонитися воїнам-визволителям, віддати данину пам’яті славним захисникам рідної землі прийшли виконуючий обов’язки голови Краснопільської районної державної адміністрації Андрій ПЕТРОВ, заступник голови районної ради Іван ГАВЕНКО, селищний голова Юрій ЯРЕМЧУК, працівники установ та організацій, громадськість. Присутні поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам.

Минають роки, відлітають у вічність. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни. Та непідвладний часу подвиг переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Батьківщини, очистили рідну землю від нацистської навали. Тож навіть більш, ніж через сім десятиліть 28 жовтня – це визначна дата в історії країни.