Районна газета

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ДЗВІНОЧОК» ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 70-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!

25 жовтня 2019 року радісну подію відзначив дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» Краснопільської селищної ради

День у день, цілих 70 років тут трудяться по-справжньому творчі люди, які всю свою душу і серце віддають дітям, даруючи малятам щасливий світ дитинства.

Усі, хто працює, працював, виховується та виховувався в ДНЗ № 3, зібрались разом, щоб привітати рідний садок з ювілеєм. До привітань долучилися в.о. керівника апарату Краснопільської районної державної адміністрації Олександр ГОРІЧЕНКО, заступник голови районної ради Іван ГАВЕНКО та секретар селищної ради Ірина ЮХТА.

«Ваш дитячий садок сьогодні відзначає ювілей. Від себе особисто та від усього колективу Краснопільської районної державної адміністрації хочеться привітати весь колектив і подякувати за теплу атмосферу, що створюється вами. Завдяки вам, дитячий сад для малюків став другим домом. Ваш професіоналізм забезпечує батькам спокій за своїх чад. У стінах вашої установи завжди чути радісний дитячий сміх, а це прекрасно.

Дитячий садок — це те, з чого починається наше життя. Тому від усього серця бажаю вам процвітання, великої любові та багато добра! Нехай радісні дитячі голоси і сміх завжди доносяться зі стін вашого саду, а у ваших домівках теж нехай зберігається щастя, яке ви даруєте нашим діткам!», - привітав Олександр ГОРІЧЕНКО.

На сьогоднішній день у дошкільному навчальному закладі працює 2 групи. Виховний процес забезпечують 5 педагогічних працівників.

Педагоги «Дзвіночка» – творчі, закохані у свою професію люди. Право йти в ногу з часом налаштовує їх на постійний пошук нового, впровадження прогресивних новітніх технологій.

Гості подякували колективу закладу за самовіддану працю, життєвий оптимізм, побажали берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному навчальному закладу високих результатів у навчанні та вихованні маленьких українців.