Районна газета

У ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ ВІДБУЛАСЯ МИРНА АКЦІЯ «ХОДА ЗА СВОБОДУ»

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками

Цього року Краснопільщина долучилась до щорічної акції «Хода за свободу». В акції взяли участь виконуючий обов’язки голови Краснопільської райдержадміністрації Андрій ПЕТРОВ, голова районної ради Віталій САВОНЕНКО та заступник селищного голови Василь Лавриненко.

«Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим. У Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи», - у своїй промові зазначив Андрій ПЕТРОВ.

Учасники акції пройшли мовчазною ходою по центральній площі Т.Г. Шевченка в смт. Краснопілля. Та звернули увагу на масштаби проблематики торгівлі людьми в розрізі регіонів України та Сумської області.